HAKKIMIZDA

Davetlerinizi size özel tasarımlarla renklendiriyoruz.

“En güzel günlerinizde, sizlere daima daha iyisini, daha kalitelisini sunmak için çalışıyoruz.”

BİZE ULAŞIN

Sergüzeşt: Macera, Serüven…

 

Sergüzeşt’in ilk adımları kendi düğün davetiyelerimizde atıldı. Yalnızca bize özel, bizim hikayemizi anlatan bir tasarım arıyorduk. Bizim bağımızı, bizim heyecanımızı yansıtmayı başaramayan davetiyelerden, sıradan metinlerden sıkılmıştık.

 

Reklam ajansında çalışıyor olduğumuz için doğruca yaratıcı gruptaki arkadaşlarımıza koştuk, iki farklı ülkede geçen hikayemizi anlattık. Sonuç her görenin bayıldığı bize özel, bizi yansıtan bir davetiyeydi. Davetiyemizi o kadar sevdik ki, minik kızımızın baby shower’ında ve 1. yaş gününde de abartısız ama özgün fikirlerle karşıladık misafirlerimizi. Amacımız hep bize özel, sıcak, tatlı fikirlerdi.

 

Sonra bir gün, bunu neden başkalarına da sunmuyoruz dedik. Reklamcılıktaki tecrübemizi ortaya koyduk ve yaratıcı, sevgi ve heyecan dolu işler için bir maceraya başladık.

 

Sergüzeşt, işte böyle doğdu.

 

Şimdi Sergüzeşt, sizin hikayelerinizi dinliyor ve davetlerinizi size özel tasarımlarla renklendiriyor. İster A’dan Z’ye tüm organizasyon, ister tek bir kalem… Sergüzeşt, kutlama ve davetlerinde farklı ve kişiye özel bir dokunuş arayanlar için.

“Hayat kutlamaya değer bir macera!”

“Özel kutlamalarınızın bir parçası olduğumuz için çok mutluyuz.”

İLETİŞİM

Selcan Soncul Gülcü

1980 yılında İzmir’de doğdum. Liseyi ve üniversiteyi de İzmir’de bitirdikten sonra İstanbul’a yerleştim. Bilgi Üniversitesi’nde MBA programını tamamlayarak reklam ajansı macerama başladım. Tequila/İstanbul, Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi ve McCann Erickson’da toplam sekiz sene keyifle çalıştım. Akabinde Nurol GYO’da iki yıl Reklam ve Medya Satın Alma Müdürlüğü yaptıktan sonra hayalimdeki iş için kurumsal hayatı bırakıp kendi ‘Sergüzeşt’imin peşine düştüm.

 

Reklam Sektörü beni çok güzel, müthiş yetenekli ve enerji dolu insanlarla tanıştırdı. Sergüzeşt markasını da onlarla beraber yarattım. Siz özel bir gününüz için bana ulaştığınızda bilin ki arka planda, grafik tasarımcılara, illüstratörlere, metin yazarlarına, çiçek ve pasta tasarımcılarına hatta kaligraflara bile ulaşmış oluyorsunuz. Kendi hayal gücümün ve kurumsal çalışma hayatımın birikimlerini harmanlayıp size sunarken kızlarım Duru ve Deniz de her kutlamanın uğurları oluyor.

BİZE SORUN
[recaptcha]