İLETİŞİM

BİZE ULAŞIN

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal ağlar üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.

selcan@serguzest.com

BİZE YAZIN
[recaptcha]

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sadece doğum günü ve düğün organizasyon hizmeti mi veriyorsunuz?

Sergüzeşt ekibi olarak kutlamaya dair her özel günün organizasyon hizmetini veriyoruz. Yeni doğacak bebeğinizin hoş geldin partisinden anne-babanızın 40. evlilik yıldönümüne, doğum odası süslemesinden, bekarlığa veda partisine aklınıza gelen tüm kutlamalara hayalinizdeki konsepti gerçeğe dönüştürmek bizi mutlu ediyor.

Mekan seçimlerinde yardımcı oluyor musunuz?

Kutlamanın konseptiyle uyumlu tüm detaylarda size yardımcı oluyoruz. Mekan seçiminden pastaya, çiçek aranjmanlarından müzik seçimine bize ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda sizlere destek olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Davetiyelerin üzerine davetli ismi de yazıyor musunuz?

Davetli isim listenizi bize ilettiğiniz takdirde kaligrafi hizmetimiz de mevcuttur.

Davetiye dışında başka hangi basılı materyallerin tasarımını yapıyorsunuz?

Menü, davetli oturma kartları, masa numaraları, karşılama panoları ve benzeri basılı işlerin de tasarım ve baskısını davetiyenizle uyumlu şekilde yapıyoruz.

İstanbul dışına hizmet veriyor musunuz ?

Tüm basılı malzemelerin tasarım / üretimleri için tüm Türkiye’ye ve yurtdışına gönderim yapıyoruz. Organizasyonlar içinse şu an için sadece İstanbul ve İzmir’de hizmet verebiliyoruz.

“En güzel günlerinizde, sizlere daima daha iyisini, daha kalitelisini sunmak için çalışıyoruz.”