Kişiye Özel Davetiyeler

Serguzest

27 Şubat 2017

Yorum yapılmamış

Kişiye Özel Davetiyeler

Davetiyeniz için hazırlıklara başladığınızda düğününüzün renklerini hayal etmeye başlarsınız. İlk çiçekler gelir aklınıza sonrasında ise masalardaki süslemeler, mumlar, yürüdüğünüz yol, nikah anınız ve daha nice güzel detay.

 

Kendi adımıza, yabancı filmlerde düğünlere ait en çok özendiğimiz şey nikâh yeminleri – Wedding Vows anıdır. Tümsevdiklerinizin önünde kendi kelimelerinizle bağlılık yemini etmek güzel bir his olsa gerek. Siz de bizim gibi düşünüyorsanız, bu hissi yaşamak ve misafirlerinize yaşatmak için davetiyenize tamamen size özel harika bir metin ekleyebiliriz. Tek yapacağınız bize biraz kendinizi anlatmak. Sizden aldığımız sözcükleri metin yazarı arkadaşlarımız ufak dokunuşlarla kusursuz hale getirirler ve zarf açılır açılmaz düğününüzün etkisi başlamış olur haftalar önce.

Zarfı açtıklarında misafirleriniz düğününüzün tarihiyle, renkleriyle, mekânıyla ilk defa tanışırlar. Biraz detaylı bakan bir çift göz pistte ne kadar vakit geçireceğini, içeceği şarabın rengini hatta after party’nin saat kaça kadar uzayabileceğini bile görebilir davetiyenizde!

 

Davetlinizin eline geçtiği anda sizi o günün başrolüne oturtur. Çünkü bazen harika bir metinle, bazen bir tabloyu anımsatan görselliğiyle, bazen de şiirsel sadeliğiyle konuğunuza karakterinizi ve sizi sevme nedenlerini hatırlatır. O günün size özgü detaylarla dolu olacağını haftalar önceden haber verir herkese.

 

Sergüzeşt’in ilk göz ağrısıdır kişiye özel davetiye. Katıldığımız düğünlerden, hatta birçok farklı ülkeden topladığımız onlarca örnekten süzdüğümüz harika koleksiyonumuza, kurulduğumuz günden beri zevk ve gururla hazırladığımız kendi tasarımlarımızı ekliyoruz.

 

Sizi de bu tasarımlarla tanışmaya ve hazırlayacağımız unutulmaz davetiyelerden birine sahip olmaya davet ediyoruz.

BİZİ TAKİP EDİN