Stillerini Gelinliklerine Yansıtan Ünlüler…

Serguzest

15 Mart 2016

Yorum yapılmamış

Stillerini Gelinliklerine Yansıtan Ünlüler…

Zamanda biraz yolculuk yaparak kendi dönemlerine damgasını vurmuş ünlü isimlere ve tamamen kendilerini yansıtan gelinliklerine göz attık sizler için.

 

İşte sizin için seçtiklerimiz:

Kate Moss

 

Kate Moss, 2011 yılında Jamie Hince ile evlenirken üzerinde John Galliano tasarımı gelinlik ve duvak vardı. 30’lar stili bu gelinlikle hayalindeki gibi boho-chic bir gelin olmuştu.

Bianca Jagger

 

Bianca Perez Morena de Macias, 1971 yılında St. Tropez’de Mick Jagger ile evlendiğinde, bir gelinin gelinliğiyle rock stile isterse nasıl bürünebileceğini göstermiş oldu. Yves Saint Laurent Le Smoking ceketiyle kombinlediği uzun eteği muhteşem görünüyordu. Düğünleri 17.yy’dan kalma Saint Anne Kilisesi’nde gerçekleşti.

Mia Farrow

 

Haziran 1966 tarihinde 21 yaşındayken Frank Sinatra ile evlenen Mia Farrow, modern kesimli saçları, mini gelinliği ve ceketiyle hem sade hem de çok güzeldi. 60’ların tarzını yansıtmak isteyen gelinler için bizce halen ilham kaynağı olmayı sürdürüyor. Düğünleri Las Vegas’taki The Sands Oteli’nde gerçekleşti.

Elizabeth Taylor

 

Bir kaç kez evlenen Taylor’ın en ünlü gelinliği henüz 18 yaşındayken giydiği Helen Rose imzalı tasarım. Fildişi renkli, dantelli bu saten gelinlik 3 ayda 15 terzi tarafından hazırlandı. 2013 yılında Christie’s müzayedesinde 187.000 USD’ye yeni sahibinin oldu.

Bu liste daha çok uzayabilir sizin önerilerinizle. Yorumlarınız ve mesajlarınızla kendi favorilerinizi bize iletirseniz büyük bir keyifle buraya ekleriz.

Bir cevap yazın

BİZİ TAKİP EDİN